| - 11:16:30 05-21-2020 |
|
Шановний пане Іване, не хочимо Вас шокувати але буває що інколи до людини неможна додзвонитися. Але ми завжди передзвонюємо декілько разів. Свічок китайських марок в нашому асортименті немає. Свічки а також безліч іншіх товарів відомих світових марок, в тому числі і Bosch, виробляються в Китаї. |
| - Иван Киев 10:31:36 05-21-2020 |
|
Сделал заказ. Указал всю информацию и провел оплату, но заказ не отправили. Причина: не змогли "дозвонитися". Если бы сам не набрал, то заказ так и не отправили бы. Сделан заказ был на свечу немецкого качества (Bosch), но во время разговора сказали, что нет в наличии данной свечи и предложили Китайскую за ту же цену .... |
| - Олег Шепетівський район 20:26:01 05-20-2020 |
|
замовлення ✓35106 |
| - Николай Ружин 09:39:00 05-19-2020 |
|
Отличный интернет магазин.Профес иональный персонал.Заказ выполнили в срок.РЕКОМЕНДУ Ю. |
| - Володимир Іванович Новопідкряж 09:48:01 05-18-2020 |
|
Відгук Якісне, доброзичливе обслуговування . Швидка реакція на замовлення і його доставка. Дякую! |
| - Артем Ярошенко 13:26:42 05-14-2020 |
|
замовлення номер 24007 Все получил в очень короткие сроки, спасибо большое |
| - Александр Кияшко 09:55:51 05-10-2020 |
|
Спасибо, очень приятно за Вашу заботу. Действительно нужны будут расходники, на следующей неделе сделаю заказ |
| - Бензогурт 09:54:32 05-10-2020 |
|
Доброго дня, Якщо вони не були використанні так, звичайно можете повернути. Але попросимо оплатити доставку до нас |
| - Вячеслав Пшеничный Киів 00:40:47 05-10-2020 |
|
замовлення номер 23644 Добрый день.я недавно заказывал у вас запчасти.Скажите пожайлуста можно ли их вернуть по причине они не подошли.Спасибо за понимание! |
| - Андрій Тараща 12:04:05 05-09-2020 |
|
Вітаю. Дякую вам за клопітку працю, та якісне і своєчасне обслуговування . Я вже багато разів замовляв запчастини до різної техніки, і кожного разу задоволений, якістю продукції, обслуговування м, спілкуванням з менеджерами, термінами доставки, і взагалі вашою роботою. Дякую вам, та бажаю вам успіхів в роботі, та злагоди у колективі, нових досягнень та звершень, і побільше клієнтів. Всім рекомендую. |
| - 23:37:26 05-08-2020 |
|
Быстро, качественно. |
| - Игорь Бондорос Николаев 20:30:24 05-06-2020 |
|
Давно собирался написать отзыв.Третий год сотрудничаю с вашим магазином. Нареканий НЕТ НИКАКИХ! Приобретаю запчасти, расходники для бензопил и кусторезов марок Stihl, Jonsered, Partner и Oleo-Mac. С качеством проблем не возникало вообще. Инструмент работает исправно. По деньгам тоже не возникало никаких проблем. Приятно радует возможность подбора качественных аналогов запчастей для этих недешёвых производителей . Цены вполне адекватные. Сроки принятия и отправки заказа без задержек. Отдельно скажу о работе персонала. Девушки всегда вежливы и отзывчивы. КОМПЕТЕНТНЫ и часто от них можно получить совет. Чувствуется, что персонал беспокоится о своей репутации. Отдельно хочется поблагодарить Екатерину за её внимательный, терпеливый и вежливый подход к клиенту.СПАСИБ О! Желаю вашему коллективу процветания и благополучия.Н у и , естественно, хорошей выручки.... Будем с вами работать дальше. |
| - Юрий Боцман 15:14:13 05-06-2020 |
|
замовлення номер 33420 всё пришло доже очень быстро качество отличное оператор вежливый просто лапочка рекомендую всем большое спасибо |
| - Виталий Лейко 15:13:12 05-06-2020 |
|
замовлення номер 5889 Здравствуйте. Спасибо за то что помните своих клиентов...! Обязательно приобрету что то у вашей фирмы ,запасные части к пиле.... |
| - Анатолій Никифоряк 10:08:37 05-04-2020 |
|
замовлення номер 33335 дякую за ваше виконання мого замовлення. все прийшло вчасно і якісне. менеджер любязно зі мною звязалась. все пояснила, розказала, перепитала. дуже потішило таке ставлення - дбайливе. запчастини прийбули всі, які я хотів і у тій комплектації. ви хороша фірма і працюєте відмінно. щасти вам. і гарних клієнтів. )) |
| - Володимир Чернігівщина 09:57:42 05-04-2020 |
|
Заказую не перший раз Дуже подобається полоска рейтингу під товаром. Можна вибрати між ціною і якістю. Все відмінно. Дякую. |
| - Дмитрий Запорожье 14:45:50 04-16-2020 |
|
Добрый день, хочу поблагодарить Вас за быстрое выполнение заказа, всё подошло и отлично работает.Реком ендую! |
| - Бензогурт Буча 09:46:21 04-15-2020 |
|
Відповідь пані Оксані Шановна пані Оксана, ми дійсно помилково зробили відправлення в інше місто від того що ви вказали. Ми дійсно зробили переадресацію на ваше місто але робили її за свій рахунок. Перевіривши зараз в Новій-Пошті ми з'ясували, що оператор Нової Пошти помилково вказав платником за переадресацію отримувача. Вартість переадресації ми вам компенсуємо, просимо надати номер вашої карти. Пружинка за 27грн. чекає вас на відділені. Заберіть її будь ласка. |
| - Бензогурт Буча 09:29:38 04-15-2020 |
|
Відповідь для пана Гоча Шановний пане Гоча, дуже вибачаємося що наші дії викликали ваше роздратування. Затримка вашого відправлення виникла через те, що в банківський випісці ваша сума була зазначена без будь-яких додаткових реквізитів. Тому, власне, ми не знали що ця оплата надійшла від вас. Що-до спілкування, всі наши співробітники чемні та виховані. В будь якому разі, чекаємо коли ви нас навчите як це робити правильно. |
| - Оксана 02:49:15 04-15-2020 |
|
Амортизатор до бензопили Доброго дня, розчарована в цьому магазині, та й не раджу, одним словом замовила пружинку, яка коштує 27 грн, з помилки адміна який створював доставку,відпр авили мені не в то місто, при чому я передзвонила і попросила щоб відправили у вірне місто. Домовились що переадресуванн я сплачує відправник. Але на жаль «фірма» створила що я маю все оплатити, саму доставку і переадресацію! Через халатність людей не раджу, ні пружини ні грошей |